Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jól értelmezem a Kalóriadecifi...

Jól értelmezem a Kalóriadecifit lényegét? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha kalóriadecifitben szeretném magam tartani,honnan tudom meg ,hogy pl aznap mikor nem végzek edzést vagy egyéb megterhelő dolgot akkor hány kalóriát égetek el? A következő kérdésem,ha pl ez a szám 2000kcal és én csak 1500kcal eszek egy nap az a decifit?Szóval mindennap keveaebbet enni mint amit alapból élégetek,de az mennyi?

Köszönöm!



2017. jún. 4. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Remek kérdés! Jól értelmezed, hogy kalóriadeficitről akkor beszélünk, ha kevesebbet viszel be, mint amennyit felhasználsz, máshogy megfogalmazva többet használsz fel, mint amennyit beviszel. Az, hogy neked egyénileg mennyi az alapanyagcseréd, így látatlanba megmondani nem lehet. Egy átlagot szoktak számolni azzal, hogy egy férfi napi alapanyagcseréje megközelítőleg 2000 kcal egy nőé pedig 1500 kcal.
2017. jún. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egyébként van valahol valami megbízható mámolási lehetőség ami viszonylag pontos?
2017. jún. 5. 07:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, egészségközpontokban csinálnak ilyet mindenféle eszközzel, szóval számolási módról nem tudok.
2017. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!