Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leégtem ma a strandon?

Leégtem ma a strandon?

Figyelt kérdés
Ma leégtem a strandon, tiszta vörös a hátam. Lefürödtem hideg vizzel meg bekentem a testápolóval és panthenollal. Éjfél fele megint megtusolok hideg vizzel és újra belesz kenve. Mivel tudnám még gyorsitani a dolgot? Szerdáig kb lemegy ez a vörösség?
2017. jún. 4. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor egész éjjel borogattam, semmi más nem használt. Másnapra jobb lett sokkal. 2-3 napra rá elmúlt.
2017. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogyan borogattad hogy tudtál közbe aludni is?
2017. jún. 4. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

"Leégtem ma a strandon?

Ma leégtem a strandon"


Szerintem akkor meg is van a válasz. :)

2017. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A megégett hámsejteket max bőrradírral tudod eltávolítani gyorsabban, szerdáig szerintem nem múlik el a vörösség. Nekem mindig beválik a tejföl, egy krém sem hűsíti és kezeli annál jobban :)
2017. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok víz nyers gyümölcs a bőr regenerálást gyorsítja és hűt . Mentolos lóbalzsam ami jó az égésre .
2017. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A meleg (nem forro) viz jobb ra mint a hideg.

Meg a napozas utani bornyugtato keszitmenyek, esetleg aloe vagy hidratalo krem jot tesz neki. 24 oraval kesobb a legdurvabb amugy, utana szepen elkezd barnulni. Szerintem szerdara mar viselheto lesz.

2017. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A leégett tetet kakaóvajas krémmel kell kenni.

A dobozra "Kakaó butter",vagy "POND'S "creme márkanév van írva .Az üzletekben az illatszer osztályokon megtalálható .

Bekenés után szinte azonnal érezteti a hatását .

A leégéstől is nagyon véd .

2017. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!