Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez terhesség?

Szerintetek ez terhesség?

Figyelt kérdés
Tablettát renszeresen szedem, nem volt mellette antibotikum ... stb. De az elmúlt 2-3 napban estefelé hányingerem volt. Az első nap egész nap, de akkor szerintem idegesség miatt jött elő. Ez után két nap múlva estefelé megint hányingerem volt, de amikor arra gondoltam, hogy talán a tabletta nem védett rendesen, csak rosszabb lett. A terhesség egyik tünete ugye az egy napszakhoz köthető émelygés, ezért ma kíváncsi voltam, hogy ismét jelentkezik e. Amikor közeledett az este eszembe jutott, hogy tegnap pont ilyenkor kezdődött és erre ma is ugyan azt éreztem. Mindegyik 1-2 óráig tartott. Nagyon félek, hogy valami baj van, de nem tudom, hogy ezt a tünetet csak a félelem és aggódás idézi elő, vagy esetleg valami óriási hiba folytán bele eshetek abba az 1%-ba akiknél nem hat a bogyó, ami fura lenne, hiszen már több mint fél éve szedem. Tesztelés még kb 2 hét múlva esedékes, addig meg megőszülök.

2017. jún. 4. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed,hogy valami nem stimmel,akkor most kellene tesztelned,nem kell megvárnod a 2 hetet.

Bár több mint valószínű,hogy csak bebeszéled magadnak.

A hányinger a terhesség 5-6.hetében jelentkezhet először.

2017. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!