Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sulyos ludtalpra leszazalekoln...

Sulyos ludtalpra leszazalekolnanak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D
2017. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor sem biztos, hogy leszázalékolnának, ha csak egy lábad lenne.
2017. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Xdd

Nekem is van, de talpbetettel vagy gyogycipovel teljesen korrigalhato

Ha ugyse jo, akkor meg meg mindig ott van a mutet

2017. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintetem 26 evesen nem mutenenek meg
2017. jún. 9. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem, de akkor meg ott a talpbetet, gyogycipo, gyogytorna. Persze a legkonnyebb hatra dolni, hogy ludtalpam van, nem tudok dolgozni. Kb minden harmadik embernek ludtalpa van, ne idegesits mar. A talpbetetem speciel 1300 ft volt es van ra 1 ev garancia. A mult heten vettem. Azota egyaltalan nem faj a labam, pedig nekem is sulyos ludtalpam van, teljesen lapos, nincsen labboltozatom.
2017. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Képzeld, én lúdtalppal felszolgáló voltam... úgy 10 évig.

És egy jó minőségű papucsban dolgoztam, semmi bajom nem volt.

Most (szülés után) ülő munkát végzek, jobban fájnak a lábaim, mint amikor egész nap mentem.


Ja, és az autószerelőm 24 éve elvesztette az egyik karját. Vállból. Nála pozitívabb embert ritkán látok.


Úgyhogy szégyelld magad, hogy ilyen semmire hivatkozva lennél munkakerülő!!!

2017. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a lúdtalp problémát. Nekem is van, világéletemben volt, és semmiben nem gátolt, pedig egész életemben sportoltam (ahogy most is, 30 felett), talppal, lábbal kapcsolatos fájdalmakra nem is emlékszem. Egyáltalán mi az, hogy súlyos lúdtalp? Hogy lehet egy full lapos talp még laposabb? Mi a baj a lúdtalppal?
2017. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked semmi mivel nem okoz fajdalmat. A sulyos ludtalp micsoda? Lattal mar ujszulott csecsemonek a talpat? Na azugye a sulyos ludtalp, csak a babaknal meg normalis, ahogy az is, hogy nem S alaku a gerincuk, hanem full egyenes.

Az a gond a ludtalppal, hogy en pl harom hetig nem tudtam raallni a labamra es ket honapra kaptam idopontot az ortopediara, mivel a traumatologiarol elzavartak avval, hogy egyik reggel ugy keltem, hogy nem birok labra allni es nem mulik.

2017. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem.nagyon nagy fajdalmat okoz.mert.fizikai munkat vegzek
2017. jún. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!