Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre abbahag...

Mit tegyek, hogy végre abbahagyhassam az önkielégítést?

Figyelt kérdés

Már utálom. Már öt éve csinálom és eljutottam több, mint fél éve oda, hogy abba akarom hagyni. A leghosszabb idő, amit kibírtam, az két és fél hónap. Most volt egy nagyobb stressz az életemben, elég nagy, meg még mellé van egyéb is, és ez nyugtat meg, de ez számomra már nem mehet így.

Abba szeretném hagyni. Két hétig bírom maximum és utána megint.

Ebben kérek segítséget. Köszönöm. :)



2017. jún. 11. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz barátnőt
2017. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod abbahagyni az önkielégítést? Az a fiúk legjobb barátja. Segit megszabadulni a stressztől.

Ne akard visszatartani meg leszokni róla, mert csak mindenféle bajod lesz tőle.

2017. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Én csak azzal szeretkezek, akit a legjobban szeretek. Erre találták ki a maszturbációt." (Woody Allen) :D
2017. jún. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért két és fél hónap sok idő, de gratulálok hozzá. Én 11 éve végzek önkielégítést, úgy hogy majdnem minden nap, kivéve azokat az időszakokat, amikor barátnőm lett, habár azok nem tartottak tovább egy hónapnál. De most sikerült össze szednem magam, eldönteni hogy mi a fontosabb: egész életemben önkielégítést végezni vagy találni végre egy normális barátnőt, természetesen az utóbbi. Én max 4 vagy annál több napig bírom most ki, ha te max 2 hétig bírod ki, az nem is rossz. Képzeld el, hogy az ilyen hosszú szünetek után mennyivel jobb érzés lesz a legközelebbi önkielégítés. Ja és ne akard abbahagyni, mert egészséges!
2017. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!