Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibirni egy ejszaka...

Hogy lehet kibirni egy ejszakat alvas nelkul?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgam van, az egyiket meg at se tudtam nezni es van belole vagy 30 oldal. Hogy birjam ki ezt az ejszakat alvas nelkul?

Holnap delutan tudnek pihenni par orat, viszont holnaputan megint vizsga, szoval holnap ejjel megint ejszakazas lenne.


2017. jún. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most elkezded azt a 30 oldalt, akkor meg vagy vele kb éjfélre, utána pedig még marad időd alvásra. Hidd el nagyobb felkészülés az ha alszol, mintha bámulod a könyvet 8 órán keresztül, totál kimerülten meg már úgy sem megy a fejedbe semmi.:) Fogadd meg a tanácsom és aludj éjszaka, ha most elkezded és csak arra koncentrálsz akkor meg vagy vele 2-3 óra alatt, vegyél be egy csokit, és láss hozzá.
2017. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyedén. Kávé, kóla, csokoládé, heavy-metal tő hangerőn. Viszont reggel nem sok mindent fogsz tudni az anyagból. Az elolvasás nem megtanulást jelent!
2017. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nehéz. Kávé, energiaital, plusz ha kezdesz pilledni mozogj egy kicsit.
2017. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem alszol, nem fog rögzülni az anyag a fejedben.

Éjfélig tanuld meg, amit tudsz, aztán alvás. Hátha szerencséd lesz holnap.

Ha mindenképpen tovább fenn akarsz maradni, akkor fekete tea, olajos magok, csoki (esetleg kóla) tud segíteni. Én ilyenkor mindig rágcsáltam valamit, ha már éreztem, hogy mindjárt lefordulok a székről, kimentem pár percre a friss levegőre, utána megmostam az arcomat.

Azért pár órát (legalább 3-at) mindenképpen aludj, máskülönben holnap teljesen zombi leszel. Egy kicsi alvás is többet ér, mint a semmi.

2017. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már ezt, nem javaslom. Egyszerű dolgok nem jutottak eszembe és tényleg olyan voltam mint egy zombi.
2017. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!