Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljizzadság ellen ismertek...

Hónaljizzadság ellen ismertek valamit? Én eddig izzadsággátlót használtam, de egy-két óra alatt újra elkezd izzadni. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Használj jobbat.
2017. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon problémás a dolog, és semmi külsődleges cucc nem használ, be lehet botoxoztatni, az 8-10 hónapra megoldja a gondot. 15-20 perces kezelés, bőrgyógyász-kozmetológusok csinálják. Előtte ki kell zárni azokat a betegségeket, amik esetleg a háttérben állhatnak.
2017. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: Nivea, Rexona, Fa, stb. A legjobb is csak pár órára használ. Munkaidő végéig kétszer kell bekennem vele a hónaljamat. Egyszer indulás előtt, majd ebédszünetben. De...


2: Az baromság.

2017. jún. 13. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt a gyógyszertárban kapható szert ajánlanám: [link]


Esténként egy vattára teszek egy kicsit, és áttörlöm a hónaljam. Néha kicsit csíp vagy viszket, mert elég erős szer, de ez hamar elmúlik, nekem kb 10 perc alatt. Csak így nyáron szoktam használni, akkor is elég 2-3 naponta, szinte teljesen megszünteti nekem az izzadást, sokáig elég, és jó árban van :)

2017. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen munkát vegzel? Klíma van? Nem mindegy milyen körülmények között várjuk el azt hogy minden izzadást meggatoljon
2017. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"2: Az baromság."


Én kérek elnézést, hogy segíteni akartam.:D Kolléganőm csináltatta meg, mert neki tényleg nem használt semmi, a munkakörünkben pedig nem engedhető meg, hogy a kosztüm, elegáns nyári ruha, blúz hónalján izzadságfolt virítson. De ha téged ez nem zavar, akkor bátran kenegesd magad óránként, rá a verejtékre, az a finom.:D

2017. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az idros nevû spray bevàllt pedig nagyon izzadós voltam. Viszont nem túl egészséges az alumïniumsó miatt.. :S ha jól tudom van olyan idros gél is amiben nincs aluminiumsó de az jóval dràgàbb..
2017. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Csakis alumínium menteset vegyél a többi izzadást válthat ki. Dm-be lehet ilyent kapni.

Ha túl streszbe vagy akkor azt kell csökkenteni.

2017. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna illatos illóolajjal elkeverve!

Ez tuti megszünteti az izzadtságot és nem káros!

Lábszag ellen is kiváló!

2017. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!