Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapja rettenetesen...

Egy hónapja rettenetesen hullik a hajam, borzasztóan száraz is és törik. Akinek van megoldás ötlete írja meg?

Figyelt kérdés
Az ok valószínű az, hogy december óta légcsőgyulladással küzdöttem, ez fizikailag is kikészített és lelkileg is. Most már tünetmemtes vagyok de a hajhullás nem akar megállni. Dercos ampullát vettem de nem használt. Revalidot sajnos nem bírja a gyomrom. Pajzsmirígy bajom nincs, vashiányom sem a.vérvétel alapján. A fejbőröm egészségesnek tűnik. A szárazságra pakolást,, olajat használok de nem segít.

2017. jún. 15. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt próbáltál ? Az itteni rendelőintézetben levó orvos szokott felírni nekem egy olyan szert, (patikában készítik el a receptje alapján)ami nagyon hatásos a hajhullás ellen.
2017. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem próbáltam, mert fejbőr problémám nincs. De jó ötlet. Hátha.
2017. jún. 16. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!