Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenki hányt már életében?

Mindenki hányt már életében?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok amikor részeg volt,hanem mikor mondjuk benyelt valami hányós vírust kisgyerekként?Hány éves korotokban volt utoljára?

2017. jún. 15. 16:19
 1/3 anonim válasza:
Gyerekkoromban sose volt ilyen vírusom, először 22 évesen kaptam el egy ilyet, és kb 3x volt még ezután, az utolsó 27 évesen. Most 33 vagyok.
2017. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

??? Miért kérded? Emetofóbia a gyerektől?


Amúgy ja, a döntő többség igen. Általában kisiskolás korban már nem nagyon van, de elő-elő jöhet néha a calici járvány. Ne izgulj, a felnőttek általában egy kis hasmenéssel megússzák, esetleg elsőre rosszabbul tűrik, de utána már meg sem kapják.

2017. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én általános iskolában alsóban hánytam egyszer, aztán olyan 5-esen másodjára. Azóta egyszer sem hánytam. Most 25 éves vagyok.
2017. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!