Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szolariumozastol megvaltozhat...

Szolariumozastol megvaltozhat az anyajegyem?

Figyelt kérdés

Par hete voltam eletemben eloszor szolariumozni. Ugy vettem eszre hogy az egyik anyajegyem(ami mar szuletesem ota rajtam van) megvaltoztatta a szinet. Nem lett nagyonb viszont megijedtem igy elmentem borgyogyaszhoz. Azt mondta nem kell felnem mert ez egy olyan fajta anyajegy aminek ket szine van. Nem ajanlotta hogy levetessem az anyajegyet csak akkor ha megno vagy verezni kezd.

Szoval szolariumozas utan valtozhat az anyajegy?



2017. jún. 16. 09:41
 1/2 anonim válasza:

Hosszútávon változhat, de nem egyik napról a másikra, egy alkalom után.

Valószínűleg ez az anyajegyed már régebb óta változik, csak most figyeltél fel rá.

A biztonság kedvéért ne járj szoliba, és nyáron használj magas faktorú naptejet. Télen a D-vitamin pótlása inkább tabletta segítségével ajánlott.

2017. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a borgyogyasz is ezt ajanlotta. Csak azt nem ertem hogy miert nem engedte hogy levetessem. Azt mondta hogy az anyajegy szimetrikus es hogy most nem szabad hozzanyulni
2017. jún. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!