Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy elfogadj...

Mit kéne tennem, hogy elfogadjam magam olyannak amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Rettenetesen undoritonak tartom magam, 165 cm es 75 kg vagyok, nagyon szeles a vallam lany letemre csufolnak, es en egesz nap van h csak egy almat eszek, semmit sem fogyok suliban sportszakkorokre jarok, egy undorito diszno vagyok, a fiuk undorodnak tolem. Velem van a baj? Mit kene tennem, kihez kene mennem, nem tudok már kihez menni, pszichologus csak azt tudta mondani nekem h majd elmulik, anyukam is csak ezt mondja. De engem bant naponta sirok depresszios vagyok miatta. Nem tudom mit kéne csinálnom, fogyni egyszeruen nem tudok, es sokszor elszegyenlem magam, nem merek utcara menni, mert csunyanak latom magam, van amikor csak azert mondok le egy talalkozot mert nem merek kimenni... regebben vagdostam is magam miatta, de azt mar abbahagytam. A pszichiater kinevetett, szó szerint ebben a temaban, hulyebb volt mint en. Trollok legyszi kimeljetek!

2017. jún. 17. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha attól érzed magad rosszul, hogy kövér vagy, nyilván le kell fogyni. Kérsz egy beutalót a háziorvosodtól dietetikushoz és együtt összeállítotok egy neked megfelelő étrendet. Ingyen van.
2017. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:

Nem írod, hogy hány éves vagy.

A 75 kiló 165 centihez mérten nem olyan vészes. Valóban van túlsúly, de nem olyan vészes. Valószínűleg te sokkal kövérebbnek látod magad, mint amilyen valójában vagy.

Amit tehetsz, hogy a sportszakkörön kívül is sportolsz (bringa, futás, fitnesz ilyesmik), napi szinten. Odafigyelsz a kevesebb kalóriára.


És a pszichológust leváltod.

2017. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TR75 ***** válasza:
Ja, igen, az #1-es tanácsa a dietetikussal szintén jó ötlet.
2017. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Öhm 15 vagyok. Dagadt xd
2017. jún. 17. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak dietetikus,hanem gasztroenterológus és endokrinológus szakorvos kell. És nézd meg Nick Vuijicic videóit, hogy jobban elfogadd magad. Könyvei is vannak,vagy ajánlom Zsiga Attila videóit is,így keress rá.
2017. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd már le, mit eszel két-három napig és milyen mennyiségben. Akkor esetleg könnebben el tudjuk dönteni, kell-e endokrinológus. :)
2017. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, h osszevissza eszek, van amikor egy almat egesz nap masnap meg felfalom a hutot, fogalmam sincs miert csinalom ezt, de tenyleg.
2017. jún. 17. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha zabálsz, akkor ne csodálkozz, hogy kövér vagy. Egészségesen és rendszeresen kell étkezni és sportolni.
2017. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Taplalkozasi zavarnak nevezik, nem zabalasnak, de hagyjuk...
2017. jún. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!