Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit teszel az egészséged...

Mit teszel az egészséged megőrzése érdekében?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálok minél többet aludni, azaz 8-10 órát. Nem iszok alkoholt vagy kávét, csak nagyon ritkán. Heti 4-szer kondizok, időnként eljárok futni vagy biciklizni. Sok zöldséget eszek, minimálisra vittem a cukor és a zsír bevitelt. A jövőben tervezek áttérni vegán étrendre. Használok hónalj dezodort, tusfürdőt, és sampont, de nem mindig, és ha használok akkor csak keveset.
2017. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem dohányzok.
2017. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sportolok, heti négyszer.

Egészségesen eszem: sok zöldség, sok tengeri étel, gyümölcsök, magvak,nulla cukor, nem eszünk fehér lisztet, adalékanyagokat, feldolgozott kutyulmányokat, stb.

Szeretetben, stresszmentesen élünk.

Folyamatosan képzem magam, azaz karban tartom az elmémet is.

Olyan helyen élek, ahol tiszta a levegő.

Nem kenek magamra káros kencéket.

Vitaminokat szedek.

Boldog vagyok.

2017. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom, alkoholt kis mennyiségben iszom, de nagyon ritkán. A táplálkozásomra nagyon figyelek, tisztán étkezem, amennyire csak lehet. Hetente 2-3x sportolok, ill. ha tehetem gyalog megyek oda, ahova lehetséges. Megpróbálok keveset stresszelni.
2017. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!