Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mennyit isztok hetente/havo...

Ti mennyit isztok hetente/havonta? Az energiaital + tömény + utána sör kombó nagyon erős? Elronthatja a vesét, vagy valamelyik szervet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti mennyit isztok havonta?

Az érdekelne, hogy az energiaital + tömény kombó ronthatja-e a vesefunkciót, vagyis nagyon romboló-e?


Utána ittam sört (+ mozogtam is utána) okozhat lábdagadást ez?


Vékony testalkatú vagyok.


Körülbelül 2,5 hónapja iszom rendszeresen. Tehetek ezzel tartós károsodást?



Mármint, fiatal vagyok, nem tudom, ha pl. kétnaponta iszik egy ember az mennyire baj fiatalon... 2,5 hónappal ezelőtt nem ittam, max. 3 havonta...


Most vagyok fiatal (23 éves) dolgozom.



2017. jún. 18. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

A fenti kombó nem csak, hogy elronthatja valamelyik szervet, de konkrétan halálos kombináció. Elsősorban a májad, a szíved, és az agyad miatt aggódj! A veséd fog legutoljára leállni.


Én soha nem iszok sem töményet, sem energiaitalt. 2%-os sört szoktam hetente 1-2-t.

2017. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már nem vagy fiatal szervezet szempontjából, meg már sehogy se kellene...

Magával az itallal nem lenne gond, ha mértékkel van. A sűrűség viszont nagy gond, kétnaponta megütni magát az embernek egy rövid+edrink kombóval az sok.

2017. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Energiaitalt havi szintre bontva olyan 45-60 doboz között töményt változó havi 1-2 üveg kis vodka ha bulizunk a haverokkal természetesen a 2 keverve van

sört nem iszok mert utálom igya aki kitalálta .....


vese sok mindent kibír én is 23 vagyok igaz alkoholt töményt nem sokat iszok de az energiaitalhoz ragaszkodom évek óta tálca számra veszem volt olyan hogy 5tálcát is vettem egyszerre szerintem már több mint 2000 dobozzal pusztítottam el az évek alatt


kiegészítésként időnként cigizek is

2017. jún. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!