Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet a fenekem nagy?

Mitol lehet a fenekem nagy?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mas tetrészeken nincs túl sok zsírom es kisse izmos is vagyok de a fenekem szerintem a legzsirosabb.Régenbben elég jó alkatom volt esztétikud volt a testalkatom aztan rá egy évre a izomzatom(nemtul feltunő) része a felsotestemen megmaradt a combom es a fenekem pedig egyre formátlanabb es es nem tul feszes izmos.Rengeteget biciklizek napi szinten min. 2óra.

Imádom a sportokat es motorozni is imádok viszont igy most 1 ev elteltevel kicsit fura látvány oldalrol a kinezetem.Felsotestem esutetikus a fenekem oldalso resz motoron nezve majdnem lelol.Nem tudom mit tegyek.Etkezésre odafigyelve es tovabbra is igy sportolva illetve a komoly motoros edzesekkel tudok tenni valami erte?



2017. jún. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tini vagy, 12-17 éves, akkor a csontvázad szélesedett és sűrűsödött, szélesebb a medencecsontod, mint volt, és ennek mozgatásához több vázizom, az izmok működéséhez meg több kötőszövet és zsírszövet kell.

35 éves korig nő a csontváz, úgyhogy később is előfordulhat ilyen.

Idősebb korokkal még nem vagyok tisztában.:)

2017. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja bocsanat 16/f vagyok:D

Hat igen nem nagyon vagyok meg tisztában:)

Köszönöm a választ!És mit tudnék ezzel tenni 35 éves koromig folyamatosan😧😆?

2017. jún. 19. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit ne akarj tenni, az ember folyamatosan testesedik addig, hiszen fejlődésben van.

A vállad is szélesedni fog, és a lábfejed is, hogy elbírja a nagyobb súlyt.

2017. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh értem:) köszönöm a hasznos válaszokat:D!
2017. jún. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!