Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aluszékonyságot mivel lehet...

Aluszékonyságot mivel lehet csökkenteni vagy megszüntetni?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok, az elmúlt fél évben nagyon aluszékony lettem. Munkahelyen (iroda), olvasás közben, tv nézés közben bármikor random módom el tudok aludni, de csak rövid időre. Az alvás pár másodperctől pár percig tart. Nem vagyok fáradtabb, nem változott meg a munkám, környezetem, táplálkozásom. Nem érzem fáradtnak magam, energikus vagyok. Otthoni fizikai munka, vagy szex is ugyan úgy megy mint régen.

Mi lehet a gond, vmi vitamin hiány vagy más?



2017. jún. 20. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az aluszékonyság nem betegség, hanem tünet. Az okot kell kezelni. Ez lehet alvási apnoe syndroma, pajzsmirigy betegség, stb
2017. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, a változókor első jellemző tünete. Fogadjunk hogy kevesebbet tudsz nyugodtan aludni éjjel és jobban fenn tudsz lenni este mint nappal.

Lassan de a szex utáni érdeklődés is nyugisabb lesz nem olyan mint régen stb. Azon kívül itt ott fájni is fog minden ok nélkül. Például a derék, lábszárak és medencecsont..

Tehát semmi gond :-)

2017. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!