Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a fokozott...

Mit lehet tenni a fokozott izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Nem a hónaljammal van a problémám, hogy nagy foltos lesz a pólóm, stb. Illetve nyilván gond, de ez a legkisebb. Hanem mindenem, de szó szerint nagyon durván izzad. Ha kicsit is melegem van, úgy nézek ki, mint akit nyakon öntöttek egy vödör vízzel: folyik a víz az arcomról, a nyakamon, a felsőtestemen, de még a lábamról is szinte. Iszonyat kellemetlen egy buszon pl, mikor minden embernek melege van, de senki sem olyan csapzott, mint én 20 éves lány létemre..Most pl takarítottam, 25 fok van a lakásban, és úgy nézek ki, mintha a tűző napon 40 fokban aszfaltoztam volna..

Van némi túlsúlyom, de nem vagyok extrém kövér, ami miatt normális lehetne. 178 cm és 80 kg vagyok jelenleg. Nemrég voltam vékonyabb (70 kg), de nem emlékszem igazán, hogy akkor hogyan volt ez a dolog. Tuti, hogy akkoriban is izzadósabb voltam az átlagnál, de talán nem ennyire. Megoldás lenne, ha visszafogynék? Tervben van egyébként, csak kíváncsi vagyok, hogy jobb lenne-e a helyzet.


2017. jún. 20. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy segítene valamennyit, mert csökkentené a terhelést adott körülmények között. De egy orvosi kivizsgálás sem ártana, pl. hormonprobléma (pajzsmirigy stb.) is okozhat izzadékonyságot.
2017. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért az a 80 kg legalább 15 kilóval több az ideálisnál, ugye tudod?
2017. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Azt írtam, hogy EXTRÉM kövér nem vagyok. Túlsúlyos annál inkább.
2017. jún. 21. 07:23
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem is ez a problemam sajnos,en voltam dokinal aki felirt egy izzadasgatlot,de nem segitett semmit budos es izzadt voltam mindig meg akkor is ha nem csinaltam semmit.ami segitett az az volt hogy aluminium mentes izzadasgatlot vettem es kenegetem magamat kb 1 nap 3x.es egeszsegesebben elek,a tulsuly tenyleg dob rajta.igaz fiatalabb vagyok nalad sokkal de mult evben 13 eves,155cm és voltam 80kg is...nagyon rossz volt mert meg sajnos szagos is lettem ha barmit is csinaltam.januarban elkezdtem "dietazni" es tobbet sportolni.januar ota lement 12kg es az izzadas is csokkent,igaz meg mindig latszik ha izzadok a polomon de mar nem annyira extremen es nem vagyok olyan budos mint aki nem furdott volna vagy 2 hetig😂😂😂.sok sikert remelem tudtam segiteni☺
2017. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!