Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahogy nem jó így a WC-zés....

Valahogy nem jó így a WC-zés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
reggel mikor felkelek általában van székletem, és aztán még egyszer délután. de van mikor reggel nem tudok, és iskolába morog a hasam. De ott nem szeretnék...csak pisilni :S és van hogy morog a hasam de akkor se tudok WCzni. De ez inkább akkor rossz, ha valami olyan helyre megyek ahol meghallják. Ja és gyakran van hogy puffadok, és érzem hogy pukizni kéne. Normális ez? Miben változtassak? Étrend?
2008. okt. 16. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:
msotanában sok rostos üdítőt iszom, péksütit, főttkaját eszem
2008. okt. 16. 20:07
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez régóta van, és elkezdtem inkább ilyeneket enni inni amit írtam, hátha jobb lesz. de hát...
2008. okt. 16. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel szerintem semmi probléma, nekem is ez a helyzet, ha reggel nem sikerül, akkor aznap már tuti nem megy. Én is puffadok, pedig nem eszem sokat (pedig kéne). Ha csak egy-két nap nem sikerül, de másnap semmi gond nincs, akkor nincs baj szerintem, ha egy héten egyszer sikerülne az már tuti nem egészséges. Én megtanultam vele élni, és ha tehetem mindig kiengedem a pukit, csak íúgy hogy ne érezze meg senki. :) Én néha próbálkozom hashajtóval, ha megreked nagyon a dolog, de aznap amikor hat a hashajtó aznapra nem tervezhetek semmi programot. Szóval az se jó megoldás. Szerintem ha tudod engedd ki a pukit, menj félre, vagy bárhogy. Nekem ha visszatartom sokáig, akkor rendesen begörcsöl a hasam.

Szerintem nincs veled semmi baj, vannak olyan lányok, hogy egy héten egyszer...

Egyébként nekem egy masszőr mondta egyszer, hogy ez a nőknél általános probléma, mert mi mellkasi légzést végzünk, a férfiakkal ellentétben, akik hasi légzést csinálnak, és ezáltal jobban mozognak a beleik.

Esetleg keress egy eldugott wc-t a suliba, ha akkor kellene.

2008. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2008. okt. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!