Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy nem...

Létezik olyan, hogy nem ismerik fel az ételmérgezést, szalmonellát? 17/L

Figyelt kérdés
Sose szokott fájni a hasam, hasmenésem se szokott lenni soha. Na a történet a következő: Előzőhét kedden délután környékén megettem egy pupos tányér carbonara spagettit. Éreztem, hogy valami nincs rendbe vele, nagyon édes volt. Álítólag laktózmentes tejből volt.(én nem szeretem sőt nagyon meg se bírom enni az ilyen laktózmentes cuccokat) Aznap már nem ettem semmit. Másnap reggel hasmenésem volt de ahogy jött el is múlt. Mikor beértem a suliba megint rámjött de vissza tartottam. Délután még 1x hasmenésem volt és ennyi. Csütörtökön kb 3x volt hasmenésem. Estére nagyon rosszul lettem. Nem éreztem semmit csak, hogy nagyon gyenge vagyok. Megmértem a lázam 37.4 volt. Aztán elaludtam de felkeltem arra, hogy teljes kiizzadtam, utána már semmit nem tudtam aludni.(nem fájt semmim de rosszul voltam) Reggel azt hittem jobban lettem. Csak a hideg rázott meg elesett voltam. 38 fokos lázam volt. Délelőttől estig 20 percenként ZÖLD hasmenésem volt.. a 38 fokos lázamra vettem be lázcsillapítót nem, hogy lejebb ment hanem 38.5 re felment. Éjszaka óránként kelltem arra, hogy kiizzadtam, plusz hasmenésem volt. Szombatra lement a lázam de még mindig hasmenésem volt. Szombat-Vasárnap éjszaka-hajnal végig hasmenésem volt plusz elkezdtem rettenetessen görcsölni. Lázam már nem volt. Bementem az ügyeletre a hasamnál nem találtak semmit. A vakbél gyulladás, máj, epe stb ezeket kizárták, hogy bajuk van. Azt mondták vírusos fertőzés a nyelvem alapján. Na akkor kicsit jobban lettem viszont éjszaka megint rosszul voltam óránként jártam wcre. Hétfőn elmentem egy másik orvoshoz ő se talált semmit, sőt még kételkedek, hogy nem e szimulálok..(hétfőn kezdtem volna a munkát) na adott valami gyógyszert. Tegnap már jobban voltam, jelentősen csökkent a hasmenések száma sőt már 2 éjszakát végig aludtam ma is már jobban vagyok. Azt nem mondom, hogy 100 százalékosan, mert étvágyam még nincs nagyon de legalább már nem fáj a hasam nincs is olyan nagyon hasmenésem és lázam se. Ez mi lehetett? Az orvosok majdhogynem kiröhögtek, hogy csak eljátszom..
2017. jún. 21. 12:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!