Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova kellene mennem?

Hova kellene mennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni anyajegy eltávolításra.

Debreceni vagyok, mi lenne a folyamat, hova kellene mennem? (még nem voltam sehol)


Ja és 16/f vagyok. Tényleg kell hozzá szülői engedély? Mivel azt olvastam, hogy állítólag ez egy műtét. Viszont 18 alatt ingyenes. Igaz?

Hogy legyen?


Válaszokat köszönöm szépen.



2017. jún. 24. 00:37
 1/1 anonim válasza:

Én nem Debreceni vagyok de mi bementünk a kórházba az anyukámmal a bőrgyógyászatra egész pontosan.

Nyilván előtte időpontot kell kérni+szerintem lesz előtte egy vizsgálat is. Igen szerintem jobb ha ott van valamelyik szülőd mert műtétnek számít attól mert nem altatnak el. Nekünk ingyenes volt az anyajegylevétel.

Hidd el jobb lesz ha nem egyedül mész nem nagy dolog csak azért még is jobb ha van veled valaki!

2017. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!