Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért félek szorongok mindenen?

Miért félek szorongok mindenen?

Figyelt kérdés
Éveken átt agódok mindenen. Mit gondolnak rólam az emberek. Reggelente sulibamenet izgulok mi lesz amikor belépek az osztályba. Minden suli elött fáj a hasam. Ha boltba megyek izgulok a péntárlnál mert hátha keveset adok. Elő is fordult már mindig belekeveredek a számokba. Ha valakikkel találkotnom kell azon is szorongok. Egész életemben eddigcsak aggódok mindenen.
2017. jún. 24. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt iskolai/munkahelyi megfelelési kényszer szokta okozni. Nekem is ismerős ez a helyzet, diák koromban folyton túl jó tanuló akartam lenni. Aztán mikor végeztem az iskolákkal, a megfelelési kényszer is elmúlt, így az életben történő aggódások is. Ma már az sem zavarna ha mondjuk tömegben lecsúszna a nadrágom és spontán alsónadrág reklám jönne ott létre. :))
2017. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!