Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges 7 kilót...

Mennyire egészséges 7 kilót fogyni kb két hét alatt?

Figyelt kérdés

Épp két haldoklót gyászolok, és végig nézem, ahogyan az anyukám egészséges is napról napra romlik emiatt. Az egyikről kb két hete szereztünk tudomást, elhallgatták a dolgot - mindenki elől. Az elmúlt két hétben lefogytam 55kg-ról 48-ra. 170cm vagyok, 20 éves és fiú.

Betudhatom a stressznek? Szinte semmit sem eszek. Vagy lehet más is a háttérben?



2017. jún. 28. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz
2017. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú létedre 170re 55kg voltál, ott már gond van. Hogy 48 lettél az meg enyhén szólva kritikus. Azt ugye tudod, hogy kb 63-65kg-nak kellene lenned?

Itt nem is kérdés, hogy a lelki dolgok betehetnek, de az is valószínű, hogy más gondok is vannak.

2017. jún. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2... Amíg nem ismered nem tudhatod. Vannak olyan fajták is, akik olyan vékonyak, mint egy giliszta. Szimplán ilyen fajták..

Nem feltétlenül beteg az alap 55 miatt.

2017. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az 55 az alap. A térdkalácsom is vékonyabb az átlagnál, alapból 'giliszta' vagyok.
2017. jún. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!