Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért figyelem állandóan a...

Miért figyelem állandóan a pulzusomat?

Figyelt kérdés
Szóval már napok óta figyelgetem a pulzusomat, február végétől kezdve, de volt pár hét hogy nem figyeltem/mértem. Eléggé idegesítő, hogy ezt csinálom. Kicsit szarul lettem mióta 4 hónapja szívtunk zöldet haverokkal, akkor bepánikoltam és napokig szarul voltam, de aztán helyrejöttem és most havonta rámjön. Azóta négyszer volt olyan hogy amikor nyugalmi állapotban cigiztem, rámjött az erős szívdobogás, torkomban éreztem a szívem és a pulzusom is nagyon magas volt. Szóval 3 hete se cigi se kávé. Visszatérve arra amikor szívtunk, a pulzusom rohadtul magasra felment mivel ráparáztam még a cucc is más volt, sötét zöldes színe volt és nagyon erős illata. Amiket régebben szívtunk azok világos zöldesek voltak és semmi bajom nem volt tőlük, ellazultam, éhes lettem stb, de attól a sötéttől nem volt nyálam 3 napig, szívás után sem éreztem éhséget csak beparáztatott. Szóval srácok mit gondoltok? Lehet hogy az szarott el engem? Mert az előtt semmi bajom nem volt, cigiztem rendesen meg kávéztem, de most már egy rohadt cigit nem merek elszívni. 18/F

2017. jún. 29. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mind1 h sativa vagy indican volt. Rá vagy parázva és azért lesegeted, én volt mikor 2 hónapig mikor köhintettem egyet éreztem a zöld "ízét" de jó volt :D Ne parázz rá, meg jó helyszínt válassz. Fesztiválokon pl simán lehet nyíltan is mert senkit nem érdekel. Sokan vannak igy h megijednek és utána jönnek a szívdobogás dolgok de ezeket beképzeli mindenki. Én még sose éreztem ezt pedig volt mikor járókelő ment el mellettem meg volt mikor a kertben szívtam el és az egész udvar illatozott. No para, meg erdős részre menjetek ki vagy eldugott helyre ahol nem tudsz parázni. Ha elszívsz még1 et sztem nem fogod nézni majd :)
2017. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom hogy régi topic de ugyanez van velem is! Naponta legalább 5x megnézem magamnak és már engem irritál.. Egyszer lett egy nagyobb pánikrohamom és azóta. Pedig akkor is "csak" 90 valamennyi volt tehát nem vészes. És most ha már csak 80 is, ami teljesen norma, beparázom tőle. Neked sikerült erről leállni végül?

2018. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!