Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg vagyok és nem tudják az...

Beteg vagyok és nem tudják az orvosok hogy mi bajom, szerintetek megérné írni a National Geographic-nak vagy a Discovery-nek, ők tudnának rajtam segíteni?

Figyelt kérdés

Ezeken az adókon tudományos műsorok mennek, és arra gondoltam, ők talán tudnának segíteni, illetve én is nekik azzal hogy felfedeznek valami újat.


Izombetegségem van, ami ráment mindenemre, a hallásomra, a látásomra, az agyműködésemre stb ( erős felejtés, memóriaromlás ) a végtagjaim állandóan kificamodnak, lazák az izmaim, kollagénhiányom van, nagyon erős időszakos kimerültségek ( ilyenkor még megszólalni sincs erőm )



2017. júl. 1. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egy rakás oka. Myasténia gravis, Lou-Gehrig féle laterálsclerosis, Guillain-Barré szindróma, esetleg valami szerzett izomdisztrófia. Ezt csak képzett orvos tudná megmondani neked.
2017. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt már rengeteg vizsgálatom, izombiopszia meg mindenféle vérvétel, volt olyan is amihez külön támogatást kellett kérni a TB-től mert fél vagy egymillió forintba került volna. De nem találtak semmit csak annyi hogy izomrost sorvadás, de hogy melyik vagy milyen betegség okozza, az nincs meg.
2017. júl. 1. 19:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam rájuk mert a tv-ben leadott műsorjaik alapján otthon vannak mindenféle tudományban, az orvosiban is. És ha közvetlen ők nem is, de talán tudnának találni olyan valakit aki tudna segíteni, ha másmiattnem is, a tudomány miatt, amiatt hogy seholsem találják a bajom okát
2017. júl. 1. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom az MSD Orvosi Kézikönyv a Családban olvasását, abban úgy tárgyalják ki az izombetegségeket, hogy nincs tele orvosi zsargonnal. A Scribd.hu-n fenn van ingyenes olvasásra magyar nyelven.
2017. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elősszőr a TLC,vagy life network-nél is probálkozz.

Ugyan kissebb nevűek de ott is készitenek betegséges műsorokat.


Nem hinném,hogy az NGC vagy a DC foglalkozna veled. Inkább hírnévre vàgyó orvos aki publikàlja az eseted 1,2orvosi lapban. Max ha nagyon különleges akkor,bekerülhetsz az ujsàgba,de az sem valószìnű,mert ők inkább felfedezők.

2017. okt. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!