Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi a normális testsúlya...

Mennyi a normális testsúlya egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

155 cm

45 kg


Ez normális?

A többiekhez képest én elég ducinak számítok

(136 cm 32 kg az osztályban a lányok?



2017. júl. 4. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel foglalkozni, most kezdesz majd el nőni, bármilyen lehetsz még, magas, alacsony, vékonyabb, ducibb. Javarészt a genetika dönti el, de te is tehetsz érte. Az evésre figyelj oda, ne tömd magad chipsszel meg csokival, ne igyál cukros üdítőket. Sportolhatsz is valamit, az sem árt.
2017. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számítasz ducinak. Testképzavarosnak annál inkább
2017. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csak mert az ilyen ovisnak kinéző osztálytársaim mellett elég furin festek de amúgy már nem is nagyon érdekel...

Köszönöm mégegyszer!

Kellemes nyarat! :)

2017. júl. 4. 18:28
 4/5 anonim válasza:
A magasságodhoz szerintem ez a testsúly tökéletes. Én is 155 cm vagyok és 49 kg. Én rendszeresen futok és odafigyelek arra mit eszek. Nem tartok magam vékonynak, ezért is dolgozok még 2-3 kg minuszért. Viszont szerintem veled semmi baj a magasságodból megitélve. Ne foglalkozz a többiekkel. Ahogy elmondták elöttem is. Növésben vagy még.
2017. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm szépen!

Erőt és kitartást a futáshoz!

2017. júl. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!