Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy 13 óra munka...

Normális, hogy 13 óra munka után úgy fáj a hátam és a lábam hogy utána itthon járni is alig tudok, vagy ez csak azoknak van, akiknek gerincferdülése és lúdtalpa van?

Figyelt kérdés
Barackot szedek, ezen a héten kezdtem el. Eddig még nem dolgoztam rendszeresen ilyen hosszú műszakokat. Rengeteg hajolgatás, emelés, nehéz súly cipelés. Ez lehet csak a kezdéstől is? Akinek nincs gerincferdülése és/vagy lúdtalpa, annál is előfordul ilyen? Egés

2017. júl. 5. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:

-egés

Nem tudom hogy került oda

2017. júl. 5. 20:33
 2/6 Molyember ***** válasza:
100%
Simán lehet a munkától is. 13 óra embertelen.
2017. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ember...
2017. júl. 5. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A napi munkaidő maximuma 12 óra.
2017. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első nap nehéz hizikai munkánál ez normállis.kb egy hét hozzászokni.Egy hónap után leszoktam adni 10 kilót aztán a téli lustálkodás alatt visszaszedem.
2017. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Égés már a gerincsérv jele. Utána jön a lebénulás. Ezek a gerincferdüléstől vannak.

Hátedzéssel javítható a gerincferdülés

Felhúzás, döntött törzsű evezés.

2017. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!