Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Amikor felkelek szédülök pár másodpercig, ill minden elsötétül(mintha megvakulnék olyan). Naponta vagy párnaponta fordul velem elő. Mi okozhatja ezt?

2017. júl. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van. Szerintem talán azért lehet mert fekszünk aztán meg állunk.
2017. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás?
2017. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás okozza. Amikor felkeltek (kérdező, és 1. válaszoló), akkor az alacsony vérnyomás még jobban leesik, és nem jut elég vér a fejbe (agyba). Kellemetlen, de nem veszélyes. Nem szabad hirtelen felpattanni, mert el is lehet ájulni. Lassan, óvatosan kell felülni, felállni. Lehet inni kávét, vagy kólát, illetve sportolást szoktak javasolni. Ja, és sok folyadék!
2017. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velemis ez van :D Általában csak homályos lesz minden és kicsit szédülök is,de csak pár mp az egész.Kb.1héttel ezelőtt viszont nagyon durva volt.Hirtelen felpattantam a fotelből és elkezdtem ilyen hangyákat látni(tudod,mint a TV xD),sikerult eljutnom az ajtóig,viszont ott már semmit sem láttam.Azt hittem,hogy összesem,de sikerült megkapaszkodnom az ajtóban xDDD Utána még szédültem egy kicsit és eléggé fájt a fejem.

Kb.mindennap ez van,kivéve,ha iszom egy pici kávét,vagy valamit.Bár anyám nagyon ellene van(15 vagyok :P)

2017. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 3mas válaszolonak koszonom szépen. És a tobbieknek is
2017. júl. 7. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja velem is mindig ez van kb 1 2 naponta de volt egyszer hogy 1 nap vagy 3 4szer. Felpattanok az ágyról és kezd elsötétülni minden de még idejében megkapaszkodok valamiben vagy leülök és akkor nyomban elmúlik :D

14/f

2017. júl. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy a 6os vagyok sokat sportolok (vizilabda)
2017. júl. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!