Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Más is járt már úgy, hogy rájött,hogy azok a lányok tetszenek neki akinek hiányzik az egyik karjuk (amputált)? Konkrétan már pár éve érzem, de most pár napja tudatosult is bennem. Van más is ezzel? Mit lehet ezzel kezdeni? Akinek szintén tetszik az mit tesz?

2017. júl. 10. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet én még életemben nem halottam. Gondolom, akkor ilyen lányoknak kell udvarolnod. Attól, hogy hiányzik az egyik karjuk, még ők is rendes, szerethető emberek.
2017. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is csak külföldi oldalakon találtam ilyet, azért is kérdeztem, hogy van-e itt valaki ilyennel.
2017. júl. 10. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak olyanok akik vonzódnak a témához. Én is így vagyok, nekem inkább a lábamputált lányok vonzóak. Elég furán hangzik ez, de kb. tízéves korom óta érdeklődöm irántuk, korábban kezdődött minthogy egyáltalán a lányok érdekeltek volna. Szóval létező dolog és világszerte sokkal több ember van így mint gondolnád. Ha valaki szerencsés, talál magának ilyen párt. Habár - nyilván - ez az egy testi paraméter még nem elegendő egy boldog kapcsolathoz.
2017. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És Te ezt, hogy tudod kezelni? Mert én egyre nehezebben. Múltkor a villamoson volt velem szemben egy nagyon aranyos lány, és az egyik keze hiányzott, annyira nehéz volt, hogy ne szólítsam le. Egyébként a neten én is néztem,de ott csak olyat találtam mint amilyen Te vagy, hogy az amputált lábú lányok tetszenek, és sok ilyen fotót is találtam már, de kézről-karról semmit.
2017. júl. 12. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, ahogy te!
2017. okt. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!