Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor mehetek legkozelebb...

Mikor mehetek legkozelebb alkalmassági vizsgálatra? (plazmaadáshoz szükséges)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam alkalmassági vizsgàlaton, ahol mikor a vénáimat nézték azt mondták, nem alkalmasak plazmaferezisre, mivel a gépnek vissza is kell juttatnia a plazmán kívüli egyéb alkotókat. Véradásra viszont igen.


Azt hallottam hogy esetleg a vénák állapotán segítene a testmozgás és a megfelelő táplálkozás. Ennek fényében mikor mehetnék legkozelebb alkalmasságira?



2017. júl. 15. 04:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen segíthet, plusz a napi 3l folyadék is sokat dobhat a vénán. A helyedben megpróbálnám egy másik cégnél ha van a közelben, hátha csak az orvos/asszisztens nem elég ügyes... ha nem megy, akkor megfelelő életvitel mellett egy hónap vagy negyedév múlva próbálkoznék, plusz előtte nap min. 3l-t igyál meg.
2017. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem javasolt semmit az orvos?

Különben az érfalakra ható gyógyteákat is innék a helyedben, és bizony a folyadékfogyasztás nagyon-nagyon fontos!

2017. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Orvossal akkor nem beszéltem, asszisztensek nézték meg a vénáimat :)
2017. júl. 28. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!