Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egeszsegugyi dolgozoknal...

Egeszsegugyi dolgozoknal miert kotelezo a teljes nevet kirni a nevtablara?

Figyelt kérdés
Nem kibszas ez a nokkel?

2017. júl. 15. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De ha férjed van és tegyük fel, Gipsz Jakab a neve, akkor elég csak Gipszné,nem kell a teljes neve.
2017. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A rendőröknek, taxisoknak, rengeteg bolti eladónak, stb. miért kell?


De nem igazán értem a logikád. Miért lenne ez "kibszas", és ha az, akkor miért csak a nőkkel?

2017. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira szégyelled a neved, megváltoztathatod.


Egyébként akárkiről kideríthető, hogy mi a neve, akkor is, ha nincs kiírva névtáblára.

2017. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h a ferfiakat zavarna ha rairogatnak nok, meg ugy erzem ez a ritkabb eset.
2017. júl. 15. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 11:20

Mi az hogy "ráírogatnak"?!

Max. egyszer tud írni, aztán letiltod. De aki ilyen sutyerák, az akkor is megtudja a neved, ha nincs a melledre tűzve.


Számtalan nő ismerősöm van, akik a munkában kitűzve viselik a nevüket - egyikre sem "írogattak" még rá.

2017. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma az alábbi helyeken voltam, ahol a dolgozók a teljes nevüket tartalmazó táblát viseltek a munkaruhájukon: OTP, Diego, Posta, BENU gyógyszertár, OMW kút.
2017. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
És végül is miért jó, ha rá van írva ?
2017. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért kell, mert számtalan bejelentés, panasz van. Laikus nem érti, de akik a panaszos ügyekkel foglalkoznak bent,(igazgatók, jogi osztály stb.) azoknak fontos. A panaszos nem tudja megmondani ki mit mondott pl, csak a szőke nő, azt , hogy orvos ,ápoló vagy ki, azt már nem. Plusz ha nincs kint a tábla, jön az egymásra mutogatás én mondtam, nem mondtam, ő mondta. Na ilyesmi miatt. Nem mindegy egy panaszos ügy kivizsgálása mennyi időt vesz igénybe, egy gazdasági részen is nagyon kevesen dolgoznak. Ezt nyomozgatni más munkák mellett, hát elég körülményes.
2017. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha megmondja a panaszos, hogy mikor, hol történt (amit nyilván tud), az elég kéne hogy legyen, hiszen a főnöknek tudnia kell, hogy mikor melyik beosztottjának hol kellett lennie.
2017. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor tegyenek rá egy 2 jegyű számot, sokkal könnyebb megjegyezni.
2017. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!