Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszonylag olcsó fogorvost...

Viszonylag olcsó fogorvost Szolnokon vagy Nagykátán? Tudom hogy nem olcsó mulatság, de azért 1-2 ezer Ft. Is számít kezelésenként. És lehetőleg kedves.

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
körzetes fogorvos ingyen van
2017. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első, nagyon köszönöm okos hozzászólásodat, most már tuti nem halok meg hülyén. Mellesleg az mi körzetes orvosunk itt falun érzéstelenítő nélkül csinál mindent még a gyökérkezelést is ha teheti nem csak a tömést úgy hogy bocs hogy nem szívesen megyek hozzá, arról nem beszélve, hogy egyéb fogmegtartó kezelést is csak akkor csinálja meg ha már lyukas, mondván hogy ép foghoz nem nyúl hozzá (fogkő, szuvasodás) a másik körzeti pedig 74 km-re Pesten van. De azért még egyszer köszi a segítséget.
2017. júl. 22. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít olcsónak, de én Szolnokon dr. Ignácz Ildikót vagy dr. Szűcs Ágnest ajánlanám. De Nánai Zoltánról is jókat hallottam. Olyan 7-8 ezer náluk egy sima tömés tudtommal.
2017. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. hozzászólónak a segítséget.
2017. júl. 31. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!