Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fogytam ilyen sokat?

Mitől fogytam ilyen sokat?

Figyelt kérdés
A tanévet 75 kg-val zártam.Most eltelt másfél hónap,és 55 kg vagyok.Pedig nem kezdtem fogyókúrába,nem kezdtem el drasztikusan sportolni,nem változtattam semmit az étkezésemen.Voltunk ezzel orvosnál,konkrétan annyit mondott,örüljek,hogy fogytam,másnak nem megy.Oké,én is örülnék ha egészséges mértékben fogyok,de így?Alig másfél hónap alatt 20 kg?!Gyakran esik le a vércukrom,gyakran van hányingerem,van hogy az ágyból alig tudok kikelni.Előre is köszönöm!12/l

2017. júl. 16. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma, vagy felszívódási probléma (bélhám károsodás). Endokrinológust, vagy gasztroenterológust keressetek fel.
2017. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet az is amit az első mond, de "jobb" esetben csak a sok stressztől.
2017. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Komolyabb kivizsgàlàst nem javasolt az orvos?
2017. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az orvos nem javasolt komolyabb kivizsgálást,gasztoenterológusnál már voltunk,ő állította fel a ,,hasznos" diagnózist.a stresszre még nem is gondoltam,de lehetséges!Akkor inkább menjünk másik orvoshoz,hátha tud valamit mondani erre?köszönöm a tanácsokat!☺
2017. júl. 16. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Vérvételen is voltál? Ha nem, akkor az sem ártana.
2017. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm!a vérvételen ki tudják szűrni a pajzsmirigyet is?bocsánat,de nem vagyok jártas ebben!😅
2017. júl. 17. 17:03
 7/8 anonim válasza:

hasmenésed/puhább széklet esetleg nincs?

mert akkor sok minden lehet, többek közt esetleg lisztérzékenység

(igen, nekem az volt)

2017. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vérvételen nem, pajzsmirigy vizsgálat kell.
2017. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!