Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni,...

Tudnátok tanácsot adni, miféle edzést csináljak esetleg?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a fenekem formásabb lenne, illetve a csípőmnél is... igazából akárhol, hogy jobb testem legyen, de elsősorban fenékre gondoltam.


Kinek mi vált be?

Ti mit csináltatok/csináltok?

Mit érdemes ilyenkor enni?

Mennyi idő után látszik a változás?


Köszönöm szépen a segítséget!


17/L



2017. júl. 18. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Youtube-on keress rá, Rebecca Louise. Nagyon jó kis videói vannak, popsira több is, azokat csináld vele együtt, egy idő után már magadtól is menni fog, filmezés közben is lehet majd. :) Nagyon jók, hatásos, vannak lightosabbak, keményebb edzésvideói is. Ez azért jó, mert nekem van, hogy nincs energiám durvább edzéshez, ilyenkor megcsinálok egy lightosat. Pl tegnap nagyon el voltam fáradva este, hosszú napom volt, de ezt végigcsináltam vele 2x

[link]

Ezt is szeretem: https://www.youtube.com/watch?v=i1ZzdBgLtZg


Nekem ezek beváltak, főleg, hogy nem csak egyszer-kétszer csinálom végig, hanem egy nap akár 5x is, mivel csak kb 10 perc az egész, vagy kombinálom a különböző videókat. Szerintem ha kitartóan csinálod, egy hónapon belül már látszódni fog, főleg ha egy-egy videót vagy több popsis videót végigcisnálsz egy nap.


Találsz tőle rengeteg jó edzésvideót, remélem segítettem. :)

2017. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 enes ***** válasza:
Futás, guggolás, kitörés, nézz róla videókat YouTube-on, valamint azt is beírhatod, hogy mondjuk: ,,fenék tréning''. Pár hónap múlva azt hiszem látható lesz, próbálj meg egészségesen étkezni, gyümölcs, zöldség, valamint csirkemell, saláta, rizs. Egy ráadás tipp, hogy a melled feszessége érdekében fekvőzhetsz is, jót tesz.
2017. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem töldsd le a 30day fitness challenge applikációt, sok jó edzéstervet ír külön fenékre is. Én tényleg fogytam, erősödtem tőle, kb. egy hónap alatt, ahogy a nevében is van.


Szerintem egyél kevesebb édességet és készételt, inkább otthon készült ennivalót válassz.


Sok sikert!

2017. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat segítettetek, köszönöm szépen! :)
2017. júl. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!