Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell fürdeni, zuhanyozn...

Hogyan kell fürdeni, zuhanyozni? Mit mostok meg, dörzsölitek-e, hányszor, mivel, használtok-e szivacsot, olajokat? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Azt hiszem én nem tanultam meg helyesen... :D

2017. júl. 18. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vereted magadra egy kicsit aztán tusfürdő a kézbe vagy szivacsra, akármire és megmosod magad mindenhol. (Én csak hónalj szoktam meg nemiszervet erősebben megtisztítani)
2017. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lábujjakat is, áll alatt is, minden egyes pontot?
2017. júl. 18. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden héten megkérdezed ezt vagy éppen a nemiszervek mosását.
2017. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben az évben ez az első kérdésem itt :$ Eddig a kultúra és közösség témát bújtam, szerintem összekeversz valakivel.
2017. júl. 18. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy előbb le kell vetkőzni teljesen meztelenre. A többi már részletkérdés.
2017. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a videót <3 kár hogy nem értek angolul.

Természetesen levetek magamról mindent, aztán belépek, viszont ekkor általában elmélázom, képzelődöm, eltelik tíz perc vízfolyatással, és van rajtam hébe-hóba egy kis szappan talán.

Jó lenne odafigyelni, egy rendszert felállítani, nagyanyám múltkor elképedt, hogy nem szoktam minden nap rendszeresen átdörzsölni a fülem mögötti részt.

2017. júl. 18. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az már elég baj, ha a nagyotlátó nagymamád észreveszi, hogy koszos a füled mögött.

Eddig hol éltél? A Holdon?

2017. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Bármilyen meglepő, de tényleg akadnak olyanok, akik alapvető dolgokkal sincsenek tisztában. Egyik ismerősöm pl nem törli a seggét. Másik meg azt hiszi a krumplira, hogy fedezi a napi zöldségszükségletet. Ezek az emberek teljesen életképtelenek. Elrettentésképp meghagynék párat, és ilyen emberi állatkertben mutogatnám őket.
2017. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!