Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan orvostanhallgató...

Van itt olyan orvostanhallgató vagy orvos aki segítene nekem? Egy két információra lenne szükségem egy házi feladathoz.16L

Figyelt kérdés

Szeptemberre kell beadnunk egy történetet és valóságosnak kell lennie, mivel az egyik szereplőm orvos, lenne egy-két kérdésem.

-Az első, hogy hány évesnek kell lennie a karakternek, ha már szakorvos és pl szívsebész + van már neki egy egész jó kis karrierje? Ahogy kb utánanéztem a dolgoknak olyan 35nek kellene lenni.?! Lehet fiatalabb? Mondjuk 26?

- A második:

Van olyan betegség ami ilyen tüneteket okoz?

Szóval azt találtam ki, hogy az egyik karakternek volt egy balesete (ló) és azóta az egyik lábával gondok vannak. Mondjuk: nem biceg meg ilyesmi, csak nem bír hosszabb ideig állni, vagy néha remegni kezd neki, ilyenkor fájdalma van, de egy kis idő után megszűnik...van ilyen? Ha igen, akkor mi okozza és kell szednie rá valamilyen gyógyszert vagy valamit?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 19. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

I, Nem


II, Nincs


Legyen egy már meglévő betegsége , mondjuk parkinson kór.

2017. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!