Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3. napja be van dugulva...

3. napja be van dugulva mindkét fülem. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mini-nyaraláson vagyok a barátaimmal, és minden nap strandolni járunk. Hétfőn (17-én) bedugult mindkét fülem, aztán kedden pedig mégjobban meghozta a hatását, és mégjobban bedugult. Tegnap ügyeltem rá, hogy ne kerüljön bele víz (és nem is került), de nagyon zavaró, hogy nem hallok vele. Szemben ülő emberrel beszélgetnék, ő általános beszédhangján, és nem hallom. Mostanra már a bal fülem fájdogál is; még nem vészes. Mit csináljak? Nem akarom, hogy begyulladjon, és orvoshoz kelljen menni. Van valami ötlet?

2017. júl. 20. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz felugrani ott fülészhez? Szerintem jó eséllyel csak ki kellene mosnia.
2017. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy be tudod-e szerezni, de a havasi kövirózsa csepp jó rá. Pár nap alatt kitisztul, lehúzza a gyulladást.
2017. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 nem biztos, hogy ez gyulladás. nekem sacc ilyen tünetek voltak, hallás nem volt jó és feszített. és ki mosta és jó lett.
2017. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Itt nemigen van fülész, de még igazán a közelben sem :/

#2: gyógyszertárban beszerezhető? :)

2017. júl. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!