Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb fulem halkan sipol van...

Delavega kérdése:

Jobb fulem halkan sipol van ra megoldas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Halkan elkezdett sipolni a jobb fulem, csak ugy varatlanul, voltam fuleszeten,kivulrol nem talaltak semmit, hallas vizsgalatnal a jobb fulemnel egy gorbet abrazolt a grafikon teszt, Nem hallottam meg bizonyos sipolo hangokat a teszt soran, volt egy gorbe a grafikonon. Gyogyszer betahisztin amit szednem kel. De ha van otletetek barmi johet,gyogyszer, Joga, meditacio, vitaminok stb. Koszonom elore is! M.

#lehetőség #tinnitus #fulsipolas #fuleszet orvos
2017. júl. 20. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2017. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hali! Neked is hasonlo problemad van? Netet turom mar lehetosegek utan, de egyenlore nem jutottam sikerrel. Mobilon zaj generatorral el tudom nyomni a hangot, meg amikor leallitom meg utanna se hallom kb 15percig csend van. Aztan vissza jon. Kivulrol semmi serulest nem talaltak. En fulon beluli gyulladasra gondolok. Vagy valamilyen nyomas eredetu dologra.
2017. júl. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!