Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férfiak vagy a nők pisilnek...

A férfiak vagy a nők pisilnek többet?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már hosszabb buszutazás alkalmával,hogy,amikor van lehetőség,megállunk egy erdő szélén a férfiak egyből kiszállnak és pisilnek egy fánál.Egyébként én is odaállok és inkább pisilek ott,semmint tartogassam a következő benzinkútig.A nők meg inkább tartogatják a nyilvános WC-ig.Pedig simán pisilhetnének,teljesen elbújva egy bokorba.Miért van ez?19/f

2017. júl. 20. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Guggolj le drága kérdező és megkérdeznélek, hogy úgy hogy menne? Könnyű csak elővenni és úgy pisilni! :)

Amúgy ez teljesen egyénfüggő szerintem, hogy ki mennyit jár mosdóba pisilni. Meg az sem mindegy, hogy napközben kinek mennyi alkalma van elmenni. Mennyi folyadékot iszik.

Én pl. nő vagyok, aki inkább mosdóban pisil és szinte minden órában tudnék pisilni.:)

2017. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mert nektek sokkal egyszerűbb! Én nem szeretem ha guggolás közben olyan lesz a bokám vagy a cipőm és telibe látnak a buszról hátulról. És szeretek utána szappanal kezet mosni.
2017. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Cask mert a nők finnyásabbak. Ha olyan nagyon kellene nekik, elmennének egy bokorba is.
2017. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Én kedvelem a tartogatós nőket. Nagyon szexi. Nem kéne bántani őket.

A pisilésben nincs különbség nő és férfi között.

2017. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ehhh... Ha még bírom, akkor nem fogok ott guggolni valami hülye bokor mögött. Pláne mondjuk magassarkúban :-D Ha persze nem bírom, akkor le kell guggolni, de inkább ne
2017. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!