Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gyors anyagcsere?

Nagyon gyors anyagcsere?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy amit eszek az 30perc és ki is jön. Nincs hasmenésem, illetve nagyon ritka. Semmi betegség nincs. Az orvosok semmit nem tudtak rá mondani. Annyi a pozitívum csak hogy így bármennyit ehetek. Annyit eszek mint 4 másik felnőtt, mégis 56kg vagyok. 170cm és 20/F
2017. júl. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
Mi a kérdésed?
2017. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Roflkopter ***** válasza:
100%

Nekem is elég gyors az anyagcserém, ez genetika. Ezért vannak kövér meg vékony emberek.


Nem tudom mi a kérdés, de amíg normális színű és állagú a szekleted addig nem kell aggódni.


ha meg az a bajod h vékony vagy egyel többet. Most azt fogod gondolni h de kvajotanács, de tenyleg ilyen egyszerű. Lehet h többet eszel mint 4 felnőtt de ha a te szervezetednek ennyi energiára van szüksége alapból akkor egyél 6 felnőttnyit.

2017. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ezért vannak kövér meg vékony emberek"


Ez mondjuk pont nem igaz. Az anyagcsere a sejtekben megy végbe. Amiről te beszélsz, az az emésztés.

2017. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy miért is van ez? Meg mit lehetne ellene tenni? Mert munkám miatt rengeteget vezetek és kicsit gáz megállni minden második kúton sz*rni
2017. júl. 20. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!