Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyász előtt te levetkőzn...

Bőrgyógyász előtt te levetkőznél teljesen meztelenre? Kort és nemet is írj.

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De hülye kérdés. Azt kell megmutatni ahol van a bőrhiba.
2017. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kis ujjamon vagy egy bibi. Várjon előbb levetkőzöm meztelenre, úgy jobban látszik. Kor. Nem.
2017. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Teljesen meztelenre szerencsére még sosem kellett orvos előtt levetkőznöm, de félmeztelen (külön-külön) alulról, vagy fölülről már többször voltam. Attól függően, hogy milyen vizsgálat kellett, kérték hogy pl. fölülről (pólót és/vagy melltartót) vagy alulról (nadrágot és/vagy bugyit) vegyem le. Nekem sajnos volt olyan problémám, hogy párszor a bugyit is muszáj volt levennem. Legelőször még paráztam a melltartó, aztán később a bugyi első levétele előtt is, hogy ciki lesz. Mindig rendesek voltak a dokik. Kellemetlen, de ma már nem félek az orvosok előtti levetkőzés miatt. Szerintem tök meztelenre neked sem kell majd. Nem örülnék, ha meztelenül kéne lennem az orvos előtt, de inkább levetkőznék, mint hogy ezért ne derüljön ki a bajom. (15)
2017. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Bőrgyógyásznál még nem voltam, de nálunk a sulidokinál egy szál alsónadrágban történik a vizsgálat. Néha (nem mindig) a nemi szervet is vizsgálja. Olyankor pár pillanatra combközépig le kell tolni az alsógatyát. A herékre és a fitymára kíváncsi. Utána visszahúzhatjuk az alsógatyát. Mondjuk ez nem teljes meztelenre vetkőzés, de majdnem. Engem nem zavar, simán meg merem mutatni a dokinak, de van az osztályban olyan, aki szégyelli. Szerintem be merném vállalni a bőrgyógyásznál is. Nem lehet olyan nagy különbség, hogy combközépig letolom, vagy teljesen leveszem.
2017. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha muszáj lenne nyilván levetkőznék, de nagyon szégyenlős vagyok még alsógatyában is sajnos. 16F
2017. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha épp kell, akkor igen (28f)
2017. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!