Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt már hasonló?...

Valakinek volt már hasonló? Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés

A nagy lábújjam begyulladt. De már elég régóta.. Néha gennyezik és nagyon fáj. Vadhús is nőtt a körmöm végébe. Már elég sokmindent kipróbáltam, kentem kenőcsökkel, de nem akar gyógyulni még mindig. Tudtok valami ötletet? Mit tudnék vele csinálni itthon? Esetleg volt még valakinek ilyen? Hogy gyógyult meg? Mivel?

A válaszokat köszönöm! :)


2017. júl. 22. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy benőtt a köröm, és nem vetted észre? Nekem volt ilyen, és amíg nem vágtam ki, végig gyulladásba volt. Minél tovább vársz vele annál rosszabb lesz.
2017. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Valószínű attól van ez, hogy benőtt a köröm és kivágtam. De mindig mikor benő, kivágom.
2017. júl. 22. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Svédcsepp. Két nap alatt rendbe hozza.
2017. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Fordulj sebészhez! Saját tapasztalat.
2017. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál. Felírt egy kenőcsöt, kentem, de nem gyógyult meg tőle. Gondolkodtam, hogy megint elmegyek, de azt mondták, hogy akkor leveszik a körmöm, azt meg nem szeretném.
2017. júl. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!