Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Étkezések után hangos bélmozgá...

Étkezések után hangos bélmozgások, majd hasmenés. Megvagyok ilyedve! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rendkívül stresszes vagyok. Tavaly államvizsgáztam akkor azért,aztán elkezdtem dolgozni és azért is. Vannak új helyzetek,amiket nehezen élek meg stb.

1éve szedek savcsökkentőt,ami sokat segített. Azonban 2 hónap alatt 2x fordult elő,hogy eszek valamit és 1 óra múlva késszúrás szerű fájdalmat érzek a köldököm mellett jobbra,majd futok is és megy a hasam. Ennyibe kimerül és jól vagyok. Jaj és erős hangos bélmozgások,kortyogások is vannak mielőtt futnék a wcre. Ez most a 2.-3. napja van így megint. Először vírusra gondoltam,de csak étkezések után vagyok rosszul,de akkor se mindig.

Házi orvosnál voltam több alkalommal és csak legyint,hogy a stressz. Hasi uhra tervezem,hogy elmegyek kezdetnek,aztán tovább megyek vele,mert azon is idegeskedem mi van,ha rák vagy akármi.


28/l



2017. júl. 23. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
33 éves vagyok, 7 hónapon belül kétszer műtöttek vastagbéltumorral. Vedd komolyan. Hasi uh nem mutatja ki, Ct vagy MRI biztosabb; illetve egy tükrözés.
2017. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél "erőszakosabb" és kérd meg a háziorvosodat, hogy adjon beutalót gasztroenterológiára. Ugyanis ezer oka lehet. Lehet csak szimplán valamilyen emésztési, gyomor, vagy bélprobléma, vagy lehet allergia. De ezt szakorvosi kivizsgáláson kell kideríteni.
2017. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek utána kell járni, sokféle oka lehet, pl. valamilyen ételt nem bír a szervezeted, de lehet hasi szerv betegsége is, esetleg a savcsökkentő is okozhat ilyen mellékhatást.


Menj el hasi ultrahangra, vérvétel is kellene és gasztroenterológiai vizsgálat.

2017. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi volt a két étel, és az az előtti?
2017. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérdezted az étkezéseket. Tegnap reggeli bolti tejberizs és egy tejszelet. Ebéd: 1 szelet kirántott sertés hús 3 sültkrumplival. ENnyi volt a kajám.
2017. júl. 24. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez máris két olyan dolog, amitől lehet ilyen gondod.

Egyik a tej, a másik az olajban sült dolgok.

2017. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!