Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hatnak a fájdalomcsi...

Miért nem hatnak a fájdalomcsillapítók?

Figyelt kérdés
Abban már nem is reménykedem, hogy az elég gyakori fejfájásomat kivegyék, olyankor nem is veszek be semmit. De sajnos a menstruációm első két napjában nagyon görcsöl a hasam, muszáj valamivel tompítanom, nem feküdhetek két napig összegubózva. Eddig ki is vette az Algoflex, de most az sem. A Cataflam,az Algopryn, a Nospa nekem soha nem segített, bármilyen fájdalmam is volt, egy idő után a Flector sem. Egyiket sem szedtem sokáig és gyakran, talán az Algoflexet sokkal többször, de azt is csak kb. havi 2x2 szemet.
2017. júl. 23. 19:23
 1/3 anonim válasza:
Nagyon sok tippet nem tudok adni, viszont ajanlani tudok egy fajdalomcsillapitot, ami tesomnak bevallt, az Apranax. Nagyon eros, ovatosan kell vele banni.
2017. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljeseb aterzem a problemadat!

Nekem is az apranax segitett,sot abbol regen egy fel is eleg volt.

2017. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezektől a vény nélül kapható gyógyszerektől igazából nem is kell sokat várni. Amúgy nem csak gyengék, hanem eléggé terhelik is a szervezetedet. Jobb helyeken ópiátokat szokás felírni krónikus fájdalomra, azok tényleg használnak.
2017. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!