Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fából készült talppal...

A fából készült talppal rendelkező papucsok és klumpák egészségesek a lábaknak vagy nem?! Tapasztalataitok, véleményetek?

Figyelt kérdés
A gyártó oldalán azt olvastam, hogy egészségesek, mert edzik a lábak izmait.

2017. júl. 24. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt is olvastad, hogy a láb szétterülése és a harántboltozat lesüllyedése is egészséges ? Meg, hogy a fokozott balesetveszély is az ?
2017. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem világos, hogy miért tettem fel a kérdést? Azért tettem fel, mert nem csak a gyártó véleménye érdekel!
2017. júl. 24. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Nem tudom milyen elborult trip alatt lehetett ezt kitalálni, hogy legyen fából. Miért nem mindjárt betonból van? Annak emelgetése biztos edzené a lábizmokat, nem vitás.
2017. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem egy mostani ötlet, biztosan hallottál pl. a holland facipőkről...
2017. júl. 24. 20:36
 5/9 anonim válasza:

A fából készült talpú papucsok, klumpák mind egészséges viselet. Nézd meg, hány álló munkát végző nő hord ilyent?


Például az egészségügyben, csak tudják, mi a jó?


A műanyag változat azért terjed jobban, mert könnyebb legyártani és előbb szétmegy, vegyél újat 2 évente. Ez a fogyasztói társadalom.


A fából készült klumpán legfeljebb a talp gumi borítása kopik el, amit könnyű javítani.


De hát mindenki azt hord, amit kényelmesnek és megfizethetőnek tart.

2017. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd felpróbálok egyet. "A puding próbája az evés." ;-)
2017. júl. 25. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Állítólag nagyon egészséges és kényelmes viselet.

Egyik ismerősömnek van klumpája, amit munkában rendszeresen hord és van egy Scholl Pescura Heel fapapucsa is ( [link]

Elmondása szerint a fapapucs iszonyat kényelmes. Bár észrevétlenül azért nem lehet benne közlekedni.:)

2017. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nagyon kényelmesek, hiszen a maratonfutók, a túrázok, meg a hegymászók is fapapucsban nyomják.
2017. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én mondjuk sosem hordtam ilyen, de amikor kb. 15 évente divatba jön, mindig jó látni a formás női bokákon, főleg nyáron, amikor mezítlábra veszik fel. A hangja pedig egyedi, mondjuk nem a panelben az emeleten.


40f

2017. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!