Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban bírjam...

Mit tegyek hogy jobban bírjam a véres vagy műtétes dolgokat?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok mindentől. Nem bírom a vért, nem bírom nézni a filmekben ha elvágják a másik nyakát vagy ha valaki felvágja az ereit vagy egy 10 perces lézeres szemműtéttől is rosszul vagyok pedig szeretnék később olyat. Hogyan tudnék ezen segíteni, hogy ne legyek rosszul ennyire mindentől?

2017. júl. 24. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A filmekben én is rosszul vagyok az ilyenektől. Inkább dokumentumfilmekben nézz műtéteket, ahol a valóságot mutatják. Szerintem sokkal kevésbé gusztustalan.

Tanultál valaha anatómiát? Mert például ha nem, olvasgathatsz róla, nekem elvonja a figyelmem a dolog "gusztustalanságáról" az, ha tudom, hogy pontosan mit látok vagy keresem, mit kellene látnom, stb.

2017. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, a filmekben ritka undorítóan oldják meg ezeket, ráadásul épeszű ember nem is élvezi, mikor valakit kaszabolva kínoznak.

Testvérem is utálja a véres filmeket, mégis mentőtisztnek készül, látott már karón varjút. Jómagam ápolónő vagyok. A Fűrészt viszont pl.egyikünk sem bírja végignézni.

2017. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én annyira rosszul vagyok a vértől,hogy ha az ujjamat vágom el és egy picit vérzik már azt nem bírom.Próbáld meg magad hozzászoktatni egy picit,nézz olyan filmeket,és merd megnézni,mert különben egész életedben rosszul leszel tőle.
2017. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!