Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Vetélés után, ki tarthatják pénzem, háziorvos vagy a nőgyógyász?

2017. júl. 26. 09:18  Privát üzenet  

A válaszok
Táppénzen kizárólag a háziorvos tarthat... pl a nőgyógyász javaslata alapján (de akár anélkül is)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. júl. 26. 09:30 Privát üzenet
A nőgyógyászaton kapott papírjaiddal elmész a háziorvoshoz és majd ő kiír táppénzre.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. júl. 26. 10:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam háziorvosnàl. 1 hét tp. A nőgyógyász külön javaslatot nem írt. 17hetesen veteltem el.

# 3/3Időpont 2017. júl. 26. 11:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen orvoshoz menjek, ha rossz a leheletem? Háziorvos vagy fogorvos? (olvasd el a leírást, mert ennél hosszabb)
Mi van akkor, ha vérvételnél magas a vas, LDH és transzferrin telítettség? 19/L
Cukorterheléses vizsgálat után a háziorvos szerint tökéletesek az értékeim, a nőgyógyász viszont az éhgyomri értéket kicsit soknak találta, ezért beutalt diabetológushoz. Mik a...
Nyomásra középtáji alhasi fájdalom, csökkent vizeletsugár mitől lehet? Milyen orvoshoz menjek, háziorvos, nőgyógyász, urológus?
Hogy írassam fel? (kell egyáltalán? )
A háziorvos látja, hogy nekem nőgyógyász írt fel (kórházban) esemény utáni tablettát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!