Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Victoza injekcióról?

Figyelt kérdés
Inzulinrezisztens vagyok, a doktornő ezt írta fel Metformin mellé, súlycsökkenés reményében (diéta+mozgás mellé)
2017. júl. 26. 18:42
 1/6 anonim válasza:
Szia! Én múlt csütörtökön kezdtem el használni, így sok tapasztalatom még nincs, de bizakodom. Az étvágyam már most sokat csökkent, pedig még csak 0,6-ot szúrok. Állitolag irto hatasos 😊
2017. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már 1,2 mg-ot szúrok, étvágyam egyáltalán nincs, fogytam már 4 kilót.
2017. aug. 2. 15:40
 3/6 anonim válasza:
Az szuper! En holnap fogok emelni 1,2-re es kicsit izgulok a hanyinger miatt. Mennyi idő alatt fogytal ennyit? Annyira szeretnem, ha nalam is mukodne! Mellete mozogsz is és figyeled a ch mennyiseget, minoseget is?
2017. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2,5 hét alatt, igen nagy súlyból.

1 hete szabin vagyok, úgyhogy a mozgás kb minimális, diétát sem sikerül itthon tartanom... :/ Bár volt nap, amikor kb 500 kalóriát sikerült ennem, annyira hányingerem volt.

Nem is tudom mennyit fogyhattam volna, ha diétázok és mozgok is mellé.

2017. aug. 2. 17:08
 5/6 anonim válasza:

Én is nagy súllyal kezdtem el (103kg), van minek lemenni rolam 😂

Kitartas, nagyon szep eredmeny!!!

2017. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, es a mozgas: ebben a kanikulaban elni alig van erom, en sem tudok sportolni most semmit.
2017. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!