Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból probléma, ha...

Lehet abból probléma, ha nincs rajtam ruha alváskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha úgy alszom, hogy semmilyen ruhanemű sincsen rajtam, csak 1 takarót használok alváshoz akkor kaphatok valamilyen fertőzést?(nemiszervre gondolok) Lehet számotokra hülye kérdés:) de jobb elővigyázatosnak lenni!
2017. júl. 27. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak mondjuk ha átlátnak a szomszédok az nem a leggjobh
2017. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túl higiénikus: gondolj bele, elmész WC-re, főleg ha rá is ülsz, majd úgy be a tiszta ágyba.

Én sem szeretek felöltözve aludni, télen-nyáron ruha nélkül alszom, de alsógatya mindig van rajtam.

2017. júl. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle. (Természetes alvási mód.) Semmi olyan fertőzést nem tudsz elkapni, amit ne kapnál el amúgy is az otthonodban. Sőt, sokan javasolják is, állítólag kiegyensúlyozottabbak az ilyen emberek, de szerintem ez inkább abból ered, hogy el tudod fogadni magad és kényelmesnek tekinted a meztelen alvást és ezért alszol így. (Nőként még jól is eshet az alfelednek a nyári melegben, hogy szabadon lehet és nem egy pizsamában érlelődik.)


Arra viszont érdemes figyelni, hogy ne zavarj vele másokat, függönyök lehúzva, ajtó bezárva, stb. Meg persze akik veled laknak, érdemes megkérdezni, hogy zavarná-e őket.


A mosdós hozzászólásra: nyilván megfürödve fekszel lealudni. Ha meg elmész este mosdóba nyilván tisztára törlöd magad.

2017. júl. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben megnyugodtam! Mivel csak akkor vetkőzőm le amikor aludni megyek és akkor már nem látnak be illetve, amikor elhagyom a szobát felöltözök, ezért nincs gond azzal hogy bárkit zavarjon :) amúgy 14/f hogy egyértelműbb legyen.
2017. júl. 28. 02:22
 5/5 A kérdező kommentje:
15/f* még nem szoktam meg:)
2017. júl. 28. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!