Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 154-5cm magas vagyok,14 éves,...

154-5cm magas vagyok,14 éves, kb hány kg-nak kéne lennem? Meg amúgy 14évesen így alacsonynak számítok? Mert mindenki azzal baszogat hogy milyen alacsonyvagyokmár. =/

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz ilyen alacsony maradni, akkor ésszel nekiállsz sportolni és nem fogyókúrázol, pláne nem koplalsz...nem mellesleg fogsz még nőni 4-5 évig ;)
2010. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz olyan magasnak lenni lányként, 14évesen!

Milyen súly jó neked? Levonsz a 154cm-ből 100-at, és körülbelül annyi kiló az ideális számodra! De szerintem 54kg az még sok is neked! :)


18/f

2010. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen alacsony vagy! Most... Még nőhetsz persze.

Abból meg elegem van, hogy mindenki megkérdezi, hogy hány kg-nak kéne lennie, meg hány centinek? Meg szép-e?

Nézz utánna: IMB. Egyenlet átrendezéssel ki tudod, számitani a NORMÁLIS testsulyodat. Nem azt aminél kockahasdvan. Azt senki sem tudja pontosan. Amúgy is: a sulyodatt annyi minden befolyásolja: mellek mérete, csontok sulya, genetika, stb.

2010. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy 60 éves, 150 cm nagymama vagyok.Amikor problémám volt a magasságommal, mindig a nagymamám szavai jutott az eszembe.

Inkább legyél kicsi,de aranyos, mint egy nagy de mafla.

Hidd el a magasoknak sem könnyű.

2010. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs is bajom azzal, hogy alacsony vagyok. :)
2010. máj. 22. 21:02
 6/6 anonim válasza:
sya én is 14/l vagyok és 153 cm és 42 kg, de van rajtam kb 2 kiló súlyfelesleg..:D
2010. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!