Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem birok labraallni? Segitseg!?

Nem birok labraallni? Segitseg!?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan amikor felakartam kelni nagyon fajt es santitva tudtam menni... egy kicsit enyhult miutan bekentem egy kremmel.

Azt hittem meghuzodott vagy rosszul leptem, de erdekes, hogy nem is ereztem... volt mar, hogy fereleptem vagy kibicsaklott... ez nem olyan, hanem az egesz bokam huzodik

Este amikor fel akartam kelni mar egyaltalan nem tudtam raallni, meg a saramra sem!!! Szornyu fajdalom van benne es szinte meg sem tart.


Mi lehet ez? Ami erdekes, hogy nincs bedagadva...


2017. júl. 29. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Házi orvos vagy a mentők száma megvan? Lehet én vagyok nagyon szív bajos, de én tuti orvost hívnék ilyenkor. Nem normális hogy nem tudsz felállni. Gondolom nem elülted, mert akkor csak zsibbadna és rá tudnál állni. Szedsz bármilyen vérkeringést befolyásoló gyógyszert? Nem ért mostanában valami trauma? (Ha tényleg a vérellátásod, ne adj isten idegi a gond, akkor azonnal orvoshoz kell menned!)
2017. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eleg ijeszto, ugyeletre tudnanak bevinni, de annyi rossz tapasztalatom van mar azzal... de valami muszaj lesz, mert ma reggel sem jobb.

Nem ert semmi az eg vilagon... ezert nem ertem!

Ilyenkor rontgeneznek vagy valami? Hetvegen? Kivulrol nem latszik, nyomasra meg rettento fajdalom!

2017. júl. 29. 08:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Fogamzasgatlon kivul (1 hete kezdtem) nem szedek semmit, mostanaban nem is szedtem.
2017. júl. 29. 08:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem az igazi, a legtöbb fogamzásgátlón rajta van hogy vérrögöt okozhat, szóval ne azon agyalj mennyire jó az ügyelet hanem menjetek. Remélem nem vérrög, de jobb félni mint megijedni. Röntgent lehet csinálnak kizárandó csonttörést stb, meg lehet itatnak valami festékanyagot is hogy végignézzék a vérereket. Majd Írd meg mi lett, mit mondtak!
2017. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áá.. köszönöm szépen!
2017. júl. 29. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet trombózis, jobb ha azonnal elmész ügyeletre.
2017. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit mondtak az orvosok? Minden rendben?
2017. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elnézést, de hamarabb nem tudtam írni!


Bevittek még szombat délelőtt az ügyeletre, ahol közölték, hogy ilyenekkel nem foglalkoznak, mivel "jelentéktelen".

A nő mondta, hogy terheljem, biztos kibicsaklott, vagy 20szor ráállított a lábamra, pedig hiába mondtam, hogy fogja fel, hogy NEM BÍROK, azt mondta így semmit nem tud leszűrni, ha csak hápogok. Utána közli, hogy UGRÁLJAK 3-at, hátha helyreáll!!!!!


Majd közel egy órás győzködés után csináltak egy röntgent, ami "foltos" ábrát mutatott. Kérdezték, hogy volt-e eltörve a bokám, mert valami nem stimmel, mondtam, hogy nem. A válasz az volt, hogy biztos a gép rossz. ?????? Szuper.

Itattak festéket, ahogy az egyik válaszoló is említette, de szerencsére az nem mutatott ki semmit.

A nő végig bunkó volt, és azt mondta, ha mindenki bemenne ilyennel megtelne a kórház.. és nem ezért tartanak ügyeletet, elviszem más elől az időt. - Nem volt senki.


Semmit nem javult, egyre jobban fájt, ráállni nem tudtam, elkezdett dagadni.

Hétfőn reggel háziorvos, aki mondta, hogy nem ír beutalót, de azonnal baleseti.

Bementem, megnézték, újból röntgen, jártam az ortopédián.

Ínszalag szakadás, tehát itthon fekszem.. GIPSZBEN.

2017. aug. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!