Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok,157 cm....

17 éves lány vagyok,157 cm. Alap esetben 50 kg szoktam lenni, de kb egy hónapja lement rólam 5 kiló. Szerintetek kevés ez nekem?

Figyelt kérdés
Most pár napja voltunk nyaralni, szinte minden nap tele zabáltam magam de mióta itthon vagyok, figyelem a mérleget és még mindog 45 kg vagyok. Volt egy időszak amikor beteg voltam és nem igen volt étvágyam, azóta ment le rólam. Máskor is volt már példa erre, de akkor mindig visszahíztam. Most nem. Szerintetek kevés a 45 kiló nekem?

2017. júl. 29. 11:24
 1/4 anonim válasza:
Ha a számokat nézzükk, akkor jó. De ha magadnak nem tetszel vagy már túl sovány vagy akkor nem. Ezt te döntöd el. Ha hízni akarsz akkor ne feltétlenül zabálásból álljon a napod.
2017. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kevésnek kevés, de én nem panaszkodnék a helyedben! De ha téged zavar, inkább menj dokihoz
2017. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 158 cm magas vagyok. Voltam egész fiatalon 45 kg. Nagyon sovány voltam. Nekem az ideális olyan 53-54 kg körül volt.
2017. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen csontozatú vagy. Akár normális is lehet ez a súly.
2017. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!